• __________

  Pomalá krása pro rychlý svět.

  Když chcete víc.

 •   Salon
  Salon

  Salon je špičkově vybaven, a při ošetření si vychutnáte klid a relaxaci.
  Používáme pouze kvalitní značkové kosmetické produkty.
  Zaručujeme dokonalý hygienický servis.

 • Péče o nehty

  SPARITUAL manikúra, SPARITUAL pedikúra, luxusní manikúra, P. Shine, detoxikační program, lakování nehtů, Wellness pedikúra, Luxury pedikúra, CND Shellac a Brisa Lite

 • Líčení
  Líčení

  Svěží, přirozená s dokonalým make-upem.

  Podtrhněte svoji krásu!

Adresa:

Jezuitská 236/5
412 01 Litoměřice

Tel: +420 721 070 052

      

Beauty

Otevírací doba:

Po-Pá

8 - 18 hodin

So+Ne líčení pouze na objednávku

 

CND SHELLAC

Pěstěné a upravené ruce jsou vizitkou každého z nás. Permanentní lakování je správnou volbou pro ty klientky, které vyznávají trvanlivější úpravu přírodního nehtu, ovšem bez jeho poškození a broušení.

 

 

 

 

hloubka barev, zrcadlový lesk

dokonalý přirozený vzhled

min. 14 denní trvanlivost

žádné poškrábání a obrušování

okamžitě suchý

slabé nehty zpevní a ochrání

tvrdým a křehkým nehtům dodá pružnost

unikátní UV3 technologie

pevná, flexibilní barva odolného laku

žádné pilování a zdlouhavé schnutí

 

 

Unikátní technologie CND Shellac™ systému v sobě kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouhotrvajícím nošením po 2-3 týdny.

 

 

PROČ PŘIJÍT NA SHELLAC PRÁVĚ K NÁM?

Aplikujeme Shellac kvalitně – úzkostlivě dbáme na co nejkvalitnější postup a aplikaci Shellacu - od manikúry, až po samotné lakování. Kvalitní aplikace = kvalitní výdrž.

Lakujeme opravdu precizně – od nás nebudete odcházet s "kostrbatým" lakováním. Shellac nanášíme přesně a pečlivě tak, aby vypadal dokonale.

NEPILUJEME přírodní nehet, nepoškozujeme tedy nehtové lůžko a to ani při aplikaci, ani při odstranění.

Používáme pouze originální produkty – žádné padělky, žádné náhražky, používáme originální CND Shellac™ a další CND produkty včetně CND lamp, které jsou k jeho aplikaci potřeba.

Neodbýváme manikúru – před každou aplikací Shellacu Vás čeká kombinovaná manikúra. Manikúru provádíme opravdu pečlivě – čím lépe udělaná manikúra, tím lépe pak Shellac vypadá a samozřejmě drží. Jsme vyškoleni u nejlepších školitelů manikúry v ČR.

Osobní přístup – zakládáme si na osobním přístupu, čistém prostředí, příjemné atmosféře a skvěle odvedené práci.

Skvělý servis - do 14 dnů od aplikace máte u nás nehtovou pohotovost zdarma - nenecháme Vás nikdy chodit s uloupnutým lakem.

V našich stojanech najdete všechny barvy, které existují - máme pro Vás připraveno zhruba 500 barev a namíchaných odstínů - používáme pouze originální CND Additiva.

Starou vrstvu laku odstraňujeme originálním výživným olejovým odstraňovačem firmy CND (s obsahem makadamového oleje a vit. E)  - nepoužíváme levný aceton, který vysušuje nehty i nehtové valy. Tento odstraňovač snadno poznáte podle příjemné okurkové vůně a vláčného, makadamovým olejem ošetřeného nehtového okolí.

 

SHELLAC APLIKUJEME I NA NOHY

Aby byl Shellac dokonale nalakovaný a měl na nehtech Vašich nohou životnost 6-8 týdnů, musí být nehtové okolí i samotný nehet precizně opracovaný.

Proto i pro Váš příjemný pocit vždy nohám dopřejeme nejprve blahodárnou koupel.

Nikdy neaplikujeme Shellac tzv. na sucho, kdy není možné šetrně zkrátit a očistit nehet od nadnehtové blanky, odstranit nečistoty a je tedy nemožné ho bezchybně nalakovat s požadovanou trvanlivostí. 

Tato příjemná procedura zahrnuje horkou lázeň nohou s přípravky SPARITUAL pro jemné změkčení nadnehtové blanky a nehtů, přístrojové ošetření nehtového okolí - zadních a postranních nehtových valů, odstranění nadnehtové blanky, ostříhání, vyčištění a vytvarování volného okraje nehtu, příprava nehtové ploténky na aplikaci Shellac, závěrečné ošetření a lehká uvolňující masáž nahřátým olejem nebo krémy SPARITUAL. Odstraňování staré vrstvy Shellacu nebo odlakování je při každé další aplikaci pro naše zákaznice zdarma. Možnost současného přístrojového ošetření otlaků. Ideální volba na léto, ale také pro ženy, které milují upravené nehty na nohách po celý rok.

Trvanlivost lakování na nohách: 6-8 týdnů.

 

IBX

 

IBX obnovující kúra pro pevné a pružné nehty

Tento systém je absolutní a jedinečnou novinkou na trhu, jejíž výsledky jsou unikátní. IBX spojuje jednotlivé vrstvy nehtové ploténky, naváže na sebe keratin, čímž se nehet stává pružným a pevným - nikoliv křehkým.

Je speciálně vyvinutý pro ochranu nehtového lůžka nejen u žen, ale i u mužů, zajišťuje správnou vazbu mezi nehtem a lakem na nehty (gellaky i modeláží), je vynikající pro léčbu poškozených, slabých nehtů, které se třepí a také nehtů po úrazu. Vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtu, čímž se jeho povrch stává hladkým. Je vhodný i k obnově nehtů klientů, kteří si je okusovali. Podporuje správný růst zdravého nehtu. Systém lze s vynikajícími výsledky použít i na obnovu nehtů na nohou. Skvělý před aplikací Shellacu pro zvýšení trvanlivosti lakování.

Sami budete překvapeni jak rychle a přesně IBX působí!

 

 

 

CENÍK OŠETŘENÍ:

 

SHELLAC QUICK

Hodinové ošetření Vašich nehtů pro jejich dokonalý vzhled na 14 dní až 3 týdny. Procedura obsahuje koupel rukou, ošetření a odstranění kutikul, zapilování nehtu do požadovaného tvaru, aplikace Shellacu, výživný krém. 

60 minut - 750 Kč

(cena nezahrnuje nadstandardní zdobení - Swarovski křišťály apod.)

 

SHELLAC WELLNESS

Hodinu a půl trvající lázeňské ošetření nejen nehtů, ale také pokožky rukou. Čeká Vás koupel, peeling a masáž rukou, masáž a odstranění kutikul, opilování nehtů do požadovaného tvaru, aplikace Shellacu, uvolňující masáž rukou od konečků prstů po předloktí.

90 minut - 950 Kč

(cena nezahrnuje nadstandardní zdobení - Swarovski křišťály apod.)

 

 

SHELLAC OFFLY FAST

Šetrné odstranění Shellacu, koupel rukou, odstranění kutikuly, peeling rukou, zapilování nehtů do požadovaného tvaru, regenerace nehtů a zaleštění výživné pasty. Uvolňující masáž rukou od konečků prstů po předloktí.

60 min. 690 Kč

 

IBX OBNOVUJÍCÍ KÚRA NEHTŮ

Ošetření a odstranění kutikul, zapilování nehtů do požadovaného tvaru, aplikace IBX systému - kúru doporučujeme opakovat po 14 dnech.  80 min. - 690 Kč

Opakovací ošetření po 14 dnech: 30 min. 450 Kč

Samostatně před aplikací Shellacu: 200 Kč

 

SHELLAC LAKOVÁNÍ NEHTŮ NA NOHOU

60 - 90 min. - 890 - 1000 Kč (v případě nutnosti úpravy a snížení zbytnělých nehtů výbrusem)

 

 

Za odstranění staré vrstvy permanentního lakování na rukou z jiných salonů účtujeme 200 Kč, gelové nehty ani akrylové nehty neodstraňujeme.