LYCON - precizně jemná epilace

LYCON je světovým lídrem v odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty awards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller.

Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1 mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak. aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné!

Brazilská epilace neboli brazilka

Ideální délka chloupků pro depilaci je 0,5 cm - to znamená asi 10-12 dní před ošetřením neholit. Jsou-li chloupky kratší, není možné odstranit úplně všechny a efekt není dokonalý. 

Pokud jsou chloupky delší než 1 cm, nanášení vosku nepříjemně tahá, je tedy lepší chloupky zastřihnout na požadovanou délku. Jestli si sama na stříhání netroufáte, ostříhám Vám chloupky já. 

Před ošetřením dostane každá klientka sterilní horký ručník a intimní ubrousky. Je možné také využít sprchu. Brazilská epilace není příliš příjemná procedura, je lepší s tím počítat a psychicky se připravit. Hodinku před epilací také pomáhá Ibalgin. 

Pro ty z Vás, které se hodně bojíte, máme v záloze možnost využití částečného znecitlivění pokožky - je nutno přijít cca o 30 minut dříve. Na další návštěvu se již nemusíte tolik bát, chloupky zjemní a zřídnou, postupem času každé ošetření bolí méně a méně. 

První brazilka u nás trvá 40 minut až 1,5 hodiny (záleží na množství a síle chloupků). Následující epilace jsou již výrazně kratší, dodrží-li se interval mezi jednotlivými návštěvami v rozmezí 4-5 týdnů. 

Těším se na Vás

Happy Lycon Waxing :-)

Renata Kontrová

Horní ret

210 Kč

Tváře 

260 Kč

Brada 

210 Kč

Celý obličej

horní ret, tváře, brada, obočí

700 Kč

Nosní nebo ušní dírky

210 Kč

Třísla

350 Kč

Předloktí

350 Kč

Podpaždí

350 Kč

Lýtka nebo stehna

420 Kč

Celé nohy 

700 Kč

Celé nohy + třísla

950 Kč

Záda včetně ramen (i muži)

dle rozsahu

500 - 1000 Kč

Brazilská epilace

provádíme pouze ženám

1350 Kč

Brazilská epilace včetně hýždí

provádíme pouze ženám

1650 Kč