.

PhiBrows microblading

Nejprestižnější microblading akademie na světě. 

Microblading je metoda úpravy obočí, při níž se po zakreslení a korigování co nejsymetričtějšího tvaru obočí dělají do nejvyšší vrstvy pokožky mikročepelkou jemné tahy ve tvaru chloupků obočí (1.fáze).

Po potření obočí lokální anestezií, která zajistí větší komfort klientky je ve 2.fázi každý tah následně vyplňován pigmentem do požadované tloušťky a tónu. Výsledkem je přirozeně působící imitace přírodních chloupků a struktury obočí.

Správně technicky provedený microblading budete pociťovat jako jemné škrábání, rány nekrvácejí a nezůstávají ani jizvy - je zasahováno pouze do vrchní vrstvy pokožky.

Aplikovaný microblading zůstává na pokožce viditelný přibližně 12-18 měsíců a závisí na stavu a typu pleti, imunitě, věku, životním stylu - ale hlavně na následné 100% péči ve fázi hojení.

V prvních dnech je barevný výsledek intenzivnější, v procesu hojení postupně bledne a v plně zhojené pokožce po přibližně 28 dnech nabývá svou finální podobu.

V závislosti na typu pokožky mohou být nezbytné opakované korektury pro dosažení perfektního výsledného efektu a je to zcela normální.

Během ošetření nebo po něm může nastat mírný otok nebo zarudnutí, které po několika dnech spontánně odezní.

Microblading nelze aplikovat do starého PMU, který je ještě viditelný. Pokud máte starý PMU, který je již zcela vybledlý, možnost aplikace PhiBrows Vám sdělím individuálně na základě osobní konzultace nebo zaslaných ostrých fotografií obou obočí.


Kontraindikace:

Akutní infekce s teplotami

Epilepsie

Těhotenství

Kojení

Autoimunitní choroby

Poruchy srážlivosti krve

Ekzémy

Hepatitida atd.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.