.

Dárkové poukazy

Obchodní podmínky pro uplatnění dárkových poukazů


Objednavatel bere na vědomí, že v případě zrušení rezervace je povinen sdělit tuto informaci poskytovateli písemně (e-mailem) a to nejdéle do 24 hodin před objednaným termínem služby. V takovém případě je mu nabídnut termín náhradní. V případě zrušení rezervace méně než 24 hodin před uskutečněním služby není možné již termín změnit, službu tedy musí objednavatel vyčerpat nebo poukaz propadá.

Objednavatel je povinen odevzdat dárkový poukaz či e-voucher před započetím služby. Pokud objednavatel poukaz nepřinese, musí objednanou službu uhradit na místě v hotovosti. Odevzdá-li však do 5 dní platný poukaz či e-voucher, budou mu peníze vráceny.

V případě ztráty poukazu bohužel není možné, z důvodu možného zneužití poukazu třetí osobou, službu poskytnout. Toto se nevztahuje na elektronické poukazy.

Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od data vystavení. Objednavatel má povinnost službu v tomto časovém rozmezí využít, přičemž doporučujeme si službu z důvody sezónně naplněné kapacity salonu objednat nejpozději 30 dní před datem expirace (zejména pedikúrní a kosmetická ošetření). Manikúrní ošetření nejpozději 14 dní před expirací poukazu.

Pokud vlastníte dárkový poukaz, prosíme objednávejte se s dostatečným předstihem nebo nejlépe ihned po obdarování - nestane se Vám, že bychom pro Vás nenašli termín, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

V případě propadnutí poukazu lze do 30 dní od data jeho expirace uznat 50% hodnoty poukazu, kterou lze využít na stejnou službu a v případě hodnotových poukazů na libovolnou službu. Veškerá komunikace musí být uskutečněna písemně e-mailovou formou. Adresa pro komunikaci je: salonsimplex@gmail.com.

Na písemnou žádost objednavatele (salonsimplex@gmail.com) umožňujeme prodloužení platnosti dárkových poukazů, a to až o 6 měsíců. Poukaz nelze prodloužit po jeho expiraci.

Dárkové poukazy Vám rádi zašleme na dobírku, mailem jako e-voucher nebo si je u nás můžete vyzvednout osobně.