.U nás můžete platit hotově, platební kartou a v případě zakoupení zvýhodněného Beauty členství také fakturou se splatností nebo platbou předem.

Nepřijímáme žádné stravenky ani poukázky.

Fotografie prací a výsledků kosmetických nebo pedikúrních ošetření najdete na našem Instagramu a Facebooku.

Najdete nás cca 50 metrů od Mírového náměstí, kde můžete pohodlně zaparkovat za 50 Kč/hod. Lze také použít přilehlá parkoviště v ulici Na Valech za nižší hodinovou sazbu. V ulici Jezuitská je parkování pouze pro rezidenty.

Specializovaná prodejna kosmetiky SOTHYS

Po-Pá 8:00 - 16:00 volně,

od 16:00, víkendy a jiné časy bez problémů po telefonické domluvě.

Velkou část sortimentu kosmetiky máme skladem, ostatní na objednávku do 3 dnů.

Potřebujete-li se přijít poradit s nastavením péče o pleť nebo s výběrem vhodné pečující kosmetiky, neváhejte předem zavolat a domluvit se, kdy se Vám můžeme plně věnovat. 

Ceník všech produktů Sothys Paris najdete na www.sothys.cz

Prosíme všechny klienty o dochvilnost - akceptujeme nejdéle 10 minut od času objednaného ošetření. Dorazíte-li se zpožděním, Vaše procedura bude muset být pokrácena bez nároku na snížení ceny, nebo Vám rádi nabídneme jiný termín. Jsme vázáni časovým závazkem k dalším klientům, kteří jsou objednaní po Vás.

Pokud vlastníte dárkový poukaz, prosíme objednávejte se s dostatečným předstihem nebo nejlépe ihned po obdarování - nestane se Vám, že bychom pro Vás nenašli termín, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Všeobecné obchodní podmínky pro uplatnění dárkových poukazů najdete v samostatném odkazu Dárkové poukazy.

Máte-li v plánu přijít k nám s Vaší malou ratolestí, prosíme taktéž o informaci v dostatečném předstihu, abychom tomu uzpůsobili provoz salonu.

Choďte k nám zdraví, nemocné nebo nachlazené klienty neošetřujeme. Ochotně Vás přeobjednáme na jiný nejbližší možný termín.

Zrušení rezervace: Váš objednaný termín ošetření je závazný. Rezervovanou službu je možné zrušit osobně, nebo telefonicky na recepci a také SMS zprávou, případně e-mailem. Pokud se v den objednaného ošetření nemůžete dostavit, prosíme o zrušení rezervace nejpozději do 18.hodiny dne předcházejícího dni Vašeho ošetření. Bez včasného zrušení rezervace účtujeme následující storno poplatky: méně než 2 hodiny - 100% ceny.

Veškeré naše služby jsou poskytovány jako balíček ošetření s časem vyhrazeným pouze pro Vás a případně neprovedený úkon z časových nebo jiných důvodů na straně klienta tedy není možné zohlednit v konečné ceně. 

Rádi bychom také upozornili, že pokud se klient bude chtít objednat na více procedur, které společně přesahují čas ošetření 3 hod., požadujeme zaplacení 50% zálohy z celkové požadované služby a to buď převodem na účet, v hotovosti či platební kartou v salonu. Jinak nemůžeme zvolené procedury rezervovat. Pokud se nejpozději do 24 hodin neomluvíte, Vaše záloha propadá. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

Garantujeme Vám 100% vrácení peněz v případě, že nebudete spokojeni s našimi službami.