.Zakládáme si na poskytování nejlepších služeb. Vždy se snažíme, abyste se cítili v bezpečí, jako v bavlnce a nádherně. Kdyby se Vám náhodou stalo, že by kvalita servisu nebo ošetření nebyla podle Vašich představ, bude Vám poskytnuto znovu a zdarma nebo Vám budou vráceny peníze zpět.

Přijímáme platby v hotovosti, QR kódem a nebo na bankovní účet.

Nepřijímáme žádné stravenky ani poukázky. Jsme plátci 21% DPH.

Fotografie prací a výsledků kosmetických nebo pedikúrních / manikúrnich  ošetření najdete na našem Instagramu a Facebooku.

Parkování: najdete nás cca 50 metrů od Mírového náměstí. Zaparkovat můžete také v ulici Jezuitská, přímo před salonem, parkovací automat je umístěn mezi kostelem a restaurací TimeOut  lze v něm platit hotově i kartou.

V Litoměřicích je také možnost použít k zaplacení parkovného aplikaci EasyPark.

Rovněž můžete využít přilehlá parkoviště v ulici Na Valech za výrazněji nižší hodinovou sazbu. 


Prodejna kosmetiky SOTHYS

Po-Pá 8:00 - 18:00 volně,

od 18:00, víkendy a jiné časy bez problémů po telefonické domluvě.

Převážnou část sortimentu máme skladem, ostatní na objednávku do 3 dnů.

Potřebujete-li se přijít poradit s nastavením péče o pleť nebo s výběrem vhodné pečující kosmetiky, neváhejte předem zavolat a domluvit se na termínu individuální konzultace.

Ceník všech produktů SOTHYS Paris najdete na www.sothys.czProsíme všechny klienty o dochvilnost - akceptujeme nejdéle 10 minut od času objednaného ošetření. Dorazíte-li se zpožděním, Vaše procedura bude muset být pokrácena bez nároku na snížení ceny, nebo Vám rádi nabídneme jiný termín. Jsme vázáni časovým závazkem k dalším klientům, kteří jsou objednaní po Vás. Pakliže se Vám přesto zpoždění přihodí, prosíme o zprávu nebo zavolání na recepci.

Pokud vlastníte dárkový poukaz, prosíme objednávejte se s dostatečným předstihem nebo nejlépe ihned po obdarování - nestane se Vám, že bychom pro Vás nenašli termín, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Všeobecné obchodní podmínky pro uplatnění dárkových poukazů najdete v samostatném odkazu Dárkové poukazy.

Máte-li v plánu přijít k nám s Vaší malou ratolestí, prosíme taktéž o informaci v dostatečném předstihu, abychom tomu uzpůsobili provoz salonu.

I když by pro každého nemocného nebo nachlazeného člověka mělo být samozřejmou věcí nešířit bacily a kapénky -  stále se tak bohužel neděje. Prosíme, choďte k nám zdraví, nemocné nebo nachlazené klienty nekompromisně neošetřujeme - a to ani s rýmou! Ochotně Vás přeobjednáme na jiný nejbližší volný termín - chráníme tím nejenom sebe, ale především ostatní klienty. 

Zrušení rezervace: Váš objednaný termín ošetření je závazný. Rezervovanou službu je možné zrušit osobně, nebo telefonicky na recepci a také SMS zprávou, případně e-mailem. Pokud se v den objednaného ošetření nemůžete dostavit, prosíme o zrušení rezervace nejpozději do 18.hodiny dne předcházejícího dni Vašeho ošetření. 

Veškeré naše služby jsou poskytovány jako balíček ošetření s časem vyhrazeným pouze pro Vás a přesně daným protokolem - případně neprovedený úkon z časových nebo jiných důvodů na straně klienta tedy není možné zohlednit v konečné ceně. 

Rádi bychom také upozornili, že pokud se klient bude chtít objednat na více procedur, které společně přesahují čas ošetření 3 hod., požadujeme zaplacení 50% zálohy z celkové požadované služby a to buď převodem na účet, či v hotovosti předem v salonu, jinak nemůžeme zvolené procedury rezervovat. Pokud se nejpozději do 24 hodin neomluvíte, Vaše záloha propadá. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!