Salonní rituály krásy


Společnost SOTHYS Paris přináší na český trh ucelenou řadu profesionální francouzské kosmetiky používanou v institutech krásy, wellness a SPA po celém světě. Složení této luxusní pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Díky tomu Vám zaručujeme maximální kvalitu a efektivitu. 

Každá žena, ale také stále více mužů si přejí mít krásnou a zdravou pleť. Intenzita a kvalita péče, kterou své pleti pravidelně dopřáváme nebo naopak odpíráme, se odráží na jejím vzhledu okamžitě. Mnohem více se však projeví za několik měsíců či let. 

Nikdy tedy není příliš brzy, ale ani pozdě se o ní začít správně starat.

Jeden krém nebo občasná návštěva kosmetičky ovšem nic nezmění, důležitý je především důsledný každodenní systém domácí péče a pravidelná ošetření v salonu, přímo cílená na momentální potřebu a stav Vaší pleti. 

Při ošetřeních nepoužíváme žádné přístroje - zakládáme si na klasické precizní ruční práci, vysoké účinnosti kosmetiky SOTHYS Paris a příjemném dotyku teplých dlaní.

Pokud potřebujete vyřešit problémy s pletí, které Vás trápí a myslíte to s péčí o sebe opravdu vážně, vítejte - jste u nás správně, rády Vám pomůžeme!

Formování obočí měřítkem pro jeho dokonalou symetrii a tvarování šetrným voskem Lycon, aplikovaným na speciální ochranný olejíček je v ceně všech kosmetických ošetření.