Specifická péče

Peeling Resurfacant

Chemický peeling obličeje, který slouží pro celkovou obnovu pleti, díky obsahu 20% kyseliny glykolové a 1,3% vázané kyseliny salicylové, které jsou přítomny v ošetření. Kúra udržuje rovnováhu pleti a dodává jí pocit komfortu. Má okamžitý efekt s dlouhodobým účinkem (vhodný pro všechny typy pletí, kromě citlivé). Je založen na chemické exfoliační metodě a ruční mechanické mikrodermabrazi mikrokrystalky minerálu zvaného korund aluminia (odrůdy rubín a safír).

Výsledky jsou viditelné už po prvním ošetření: pleť je čistá, jemná a znovu obnovená.

120min.* 1700,-

 

Eau Thermale Spa™ - ošetření pro citlivou pleť

Díky objeveným účinkům Spa™ termální vody se viditelně ulehčí všem, kteří mají citlivou pleť. Přírodní minerální pramenitá voda Marie-Henriette, která pochází z chráněné oblasti belgických Ardén, napomáhá opětovně vyvážit přecitlivělost a práh snášenlivosti pleti. Čistá aktivní voda s nízkým obsahem minerálů a pH podobným pH lidské pokožky, uvede přecitlivělou pleť nebo pleť s dočasně zvýšenou citlivostí znovu do rovnováhy.


Velmi pečlivý výběr všech aktivních účinných látek v přípravcích v kombinaci se Spa™ termální vodou zajistí řešení, která vyhovují těm nejnáročnějším potřebám citlivé pleti a poskytnou znovu pocit komfortu, pohodlí a intenzivního zklidnění. Je bez parfemace a hypoalergenní. 

Nyní máte i Vy jedinečnou možnost seznámit se s přínosy této termální vody pro Vaši pleť. Nechte se rozmazlovat a dopřejte si toto velmi jemné a příjemné ošetření, které je jako něžné pohlazení pro Vaši pleť a zároveň osvěžující díky speciální modeláži ledovými porcelánovými lžičkami - poznejte úžasný pocit z maximálně zklidněné, hebké a hydratované pleti. Za 2 hodiny každá citlivá pleť získá pocit komfortu a pohodlí. Získejte zpět rovnováhu Vaší pleti.

120min.* 1800,-


Ošetření mastné a problematické pleti

Ošetření je vhodné pro problematickou pleť juniorů, která je mastná, aknetická a nečistá. Obsahuje odlíčení, úpravu obočí, změkčení pleti a precizní hloubkové ruční čištění, ozon, sérum, masku, krém, konečnou úpravu. Léčebná a čistící kúra pro mastnou pleť.


90min.* 1590,-

     Nová rozjasňující péče o pleť s vit.C

Účinné ošetření pro sjednocení pigmentu pleti. Díky účinku vit. C dochází ke zjemnění pigmentových skvrn o jeden až dva odstíny.

120min.* 1800,-

   Peeling resurfacante + vit.C

Dokonalé spojení dvou ošetření dohromady, které nabízí dvojitý efekt - okamžitou obnovu, projasnění a zářivý vzhled pleti.

120min.* 1990,-

Oční kúra

Vypínací kúra pro unavené oči a okolí. Hydratuje oční okolí a napomáhá ulevit od únavy. Kompletní profesionální oční péče zacílená na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur. Přizpůsobeno citlivým očím a uživatelům kontaktních čoček.

Ošetření zahrnuje modeláž Sothys s modelačními lžícemi z porcelánu z Limoges, které jsou exkluzivním modelačním příslušenstvím Sothys. Noří se do ledové tříště a svým chladem dodávají očnímu okolí během masáže uvolňující pocit - zbaví oči únavy a mají okamžitý odlehčující efekt. Díky následující chladivé gelové masce je celé oční okolí dokonale vypnuté a svěží.

(Pokud si dopřejete tuto kúru k jakémukoliv ošetření, poskytujeme 40% cenové zvýhodnění, cena je tedy 570 Kč - čas se zkracuje na 30 min.)

60min.* 1100,- (770,- při ošetření)


Péče pro muže SOTHYS Homme

Relaxační a detoxikační rituál speciálně vytvořený pro mužskou pleť. Čištění a obnova komfortu pleti s obsahem tekutého extraktu z vulkanické horniny. Toto ošetření kombinuje detoxikaci s efektivním posílením, zpevněním a hydratací pleti a hloubkové ruční čištění. 

Lehká úprava tvaru a případně barevné sjednocení obočí, úprava chloupků v nose a v uších podle přání klienta.

120min.* 1650,-