Intenzivní salonní péče

Detox Energie®

Exkluzivní, vysoce účinné ošetření se silnou kombinací aktivních látek bylo speciálně vyvinuto k obraně pleti před nežádoucími účinky stresu ze znečištěného prostředí, který může urychlit stárnutí kůže. Pleť je nabitá energií, působí projasněně a rozzářeně, mladistvost pleti je zachována, je znovu okysličená, vyhlazená a vyčištěná - jakoby mohla snadněji dýchat.

Důsledky znečištěného prostření na pletˇ: zvýšení sekrece kožního mazu, snížení bariérové funkce, snížení hydratace, snížení imunity a aktivace zánětlivé reakce.

Ošetření je vhodné pro dámy i pány, pro pleti unavené, mdlé, zašedlé a bez energie, stejně jako pro pleti kuřáků.

120 min* 2590,-

Salonní prestižní péče Secrets de Sothys®

Excelentní obličejový rituál v sobě snoubí eleganci a rafinovanost složek jedinečné péče par excellence, jež je vstupní branou k nezapomenutelnému pocitu pohody a luxusní péče o pleť. Obličejová péče v 8 fázích spojuje příjemné odlíčení, účinnou gomáž, výjimečnou modeláž, vysoce účinnou masku a závěrečné hladící tahy s chladivým účinkem pro podtržení Vaší krásy. Díky výtažku kmenových buněk z růže a thajské "porcelánové růže" dostane Vaše pleť vše, co potřebuje.

120min.* 4300,-

Intenzivní hydratační ošetření Hydra Hyaluronic Acid4 

Absolutní hydratace Vaší pleti vysoce účinnou nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, mikro kyselinou hyaluronovou, extraktem z hřibu Boletus 1055 a epidermálními kmenovými buňkami. 

4 násobná hydratační síla, rekordní účinnost! Speciální protokol o 6 fázích s trojitou maskou, dvojitým sérem, masáží a nahřátými ručníky. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a působí viditelně mladším dojmem. Nejúčinnější ošetření Sothys všech dob. Okamžitá hydratace, opětovně aktivovaná hydratační paměť pleti a trvalá regenerace epidermis.

120min.* 2390,-

βP3 komplex - salonní ošetření mládí

Systém, který bojuje proti viditelným známkám stárnutí - vráskám a povoleným rysům. Ultra sofistikované exkluzivní ošetření kombinující produkty s vysokou účinností a cílenou profesionální metodu aplikace. Díky této péči získáte viditelně mladší tvář již po první péči. Nejúčinnější je kúra tří ošetření v průběhu jednoho měsíce, po kterých pleť působí mladší o 6 let. Při absolvování tohoto programu Vám nabízíme je 3.kúru za poloviční cenu.

120min. * 2390,-

Sezónní ošetření - limitovaná edice

Okysličující sezónní péče o pleť v limitované edici, která je kombinací chronobiologie a požitku z ošetření. Zvláště vhodné pro pleti, které postrádají jas, jsou mdlé a unavené. Tato vitamínová kúra je ale také vhodná pro všechny typy pletí. Exkluzivní rituál pro silnou a vyváženou pleť. Blahodárná lázeň kyslíku s koktejlem minerálů na zimu nebo sílou vitamínů pro přípravu pleti na léto.

Dopřejte si ten příjemný pocit a radost z pleti, která bude zářivá a plná vitality, hydratovaná a maximálně vyživená!

Limitovaná edice podzim / zima 2019 - divoké mango a kokos

90min. * 1990,-


Peeling s kyselinou glykolovou a salicylovou

Rychlé a okamžité projasnění pleti, které je doprovázené odlíčením, gomáží, aplikací kyseliny glykolové a salicylové. Doporučujeme před zahájením Sothys Intenzivních kúr. Toto ošetření se dá také použít jako součást Základního ošetření nebo kúry Hydra Hyaluronic Acid4 za zvýhodněnou cenu 450 Kč. 

Toto ošetření provádíme vždy s ručním čištěním pleti.

60min * 1400,-