Intenzivní salonní péče

Salonní prestižní péče Secrets de Sothys®

Excelentní obličejový rituál v sobě snoubí eleganci a rafinovanost složek jedinečné péče par excellence, jež je vstupní branou k nezapomenutelnému pocitu pohody a luxusní péče o pleť. Obličejová péče v 8 fázích spojuje příjemné odlíčení, účinnou gomáž, výjimečnou modeláž, vysoce účinnou masku a závěrečné hladící tahy s chladivým účinkem pro podtržení Vaší krásy. Díky výtažku kmenových buněk z růže a thajské "porcelánové růže" dostane Vaše pleť vše, co potřebuje.

120min.* 4300,-

Hydra 3Ha s kyselinou hyaluronovou

Absolutní hydratace Vaší pleti vysoce účinnou nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, extraktem z hřibu Boletus 1055 a epidermálními kmenovými buňkami. Speciální protokol o 6 fázích s trojitou maskou, dvojitým sérem, masáží a nahřátými ručníky. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a působí viditelně mladším dojmem. Nejúčinnější ošetření Sothys všech dob. Okamžitá hydratace, opětovně aktivovaná hydratační paměť pleti a trvalá regenerace epidermis

120min.* 2100,-


Energizující program se sibiřským ženšenem

Luxusní, protistresová péče pro dodání energie pleti. Jedná se o intenzivní ošetření, které detoxikuje pleť a znovu obnoví energii v buňkách. Toto povzbuzující ošetření je regeneračním  balzámem a ideální jako příprava pro intenzivní pleťovou kúru Hydra 3Ha. Ženšen je nazýván "kořením mládí" a je schopen působit na geny, které ovlivňují kvalitu a odolnost pleti - chrání, stimuluje a regeneruje. Cílem je získat přirozenou vitalitu a krásu, kompenzovat a chránit citlivost pleti - zachovat tak její zářivost, jež je zdrojem krásy. Už po prvním ošetření je patrný rozjasňující účinek! Univerzální ošetření vhodné pro všechny typy pletí, pro muže a ženy každého věku po celý rok.

120min.* 2150,-

βP3 komplex - salonní ošetření mládí

Systém, který bojuje proti viditelným známkám stárnutí - vráskám a povoleným rysům. Ultra sofistikované exkluzivní ošetření kombinující produkty s vysokou účinností a cílenou profesionální metodu aplikace. Díky této péči získáte viditelně mladší tvář již po první péči. Nejúčinnější je kúra tří ošetření v průběhu jednoho měsíce, po kterých pleť působí mladší o 6 let. Při absolvování tohoto programu Vám nabízíme je 3.kúru za poloviční cenu.

120min. * 2100,-

Sezónní ošetření - limitovaná edice

Okysličující sezónní péče o pleť v limitované edici, která je kombinací chronobiologie a požitku z ošetření. Zvláště vhodné pro pleti, které postrádají jas, jsou mdlé a unavené. Tato vitamínová kúra je ale také vhodná pro všechny typy pletí. Exkluzivní rituál pro silnou a vyváženou pleť. Blahodárná lázeň kyslíku s koktejlem minerálů na zimu nebo sílou vitamínů pro přípravu pleti na léto.

Dopřejte si ten příjemný pocit a radost z pleti, která bude zářivá a plná vitality, hydratovaná a maximálně vyživená!

Limitovaná edice jaro / léto 2019 - Yuzu a Grapefruit 

120min. * 1550,-

s ručním hloubkovým čištěním 1750,-


Peeling s kyselinou glykolovou a salicylovou

Rychlé a okamžité projasnění pleti, které je doprovázené odlíčením, gomáží, aplikací kyseliny glykolové a salicylové. Doporučujeme před zahájením Sothys Intenzivních kúr. Toto ošetření se dá také použít jako součást Základního ošetření nebo kúry Hydra 3Ha za zvýhodněnou cenu 450 Kč.

60min * 900,-