.

Pedikúra

Tato pečlivá pedikúra kombinuje mokrou a suchou péči, zahrnuje dokonalé opracování plosek nohou s dočištěním a opracováním podologickými frézkami (pokud je potřeba) a pečlivým ručním dohlazením jemnými brusnými plátýnky. Budete mít příjemný pocit odlehčených nohou, krásně hladká chodidla a dokonale upravené nehty.Classic pedikúra 

Horká a voňavá lázeň, úprava nehtů a nehtového okolí, ruční odstranění zrohovatělé kůže, kuřích ok a mozolů, odstranění a ošetření kutikul, šetrné ruční vyhlazení chodidel jednorázovými brusnými plátýnky, jemné dobroušení podologickými frézkami (pokud je potřeba), vyhlazení a doleštění chodidel cukrovým nebo pískovým peelingem - peelingová maska s uvolňující masáží, zábal s maskou v termálních botičkách, ošetření nehtů antimykotickým sérem + nanesení výživného nehtového olejíčku, leštění nehtů olejem do saténového lesku, závěrečné ošetření jasmínovým nebo zázvorovým máslem (nahřátým olejem).

1h.30min.  1180,-

Wellness pedikúra 

Nejoblíbenější volba našich klientů. Horká a voňavá lázeň, úprava nehtů a nehtového okolí, ruční odstranění zrohovatělé kůže, kuřích ok a mozolů, odstranění a ošetření kutikul, šetrné ruční vyhlazení chodidel jednorázovými brusnými plátýnky, jemné dobroušení podologickými frézkami (pokud je potřeba), vyhlazení a doleštění chodidel cukrovým nebo pískovým peelingem a peelingová maska s uvolňující masáží, zábal s maskou v termálních botičkách, ošetření nehtů antimykotickým sérem + nanesení výživného nehtového olejíčku, mužům leštění nehtů voskem do vysokého lesku, závěrečné ošetření chodidel jasmínovým nebo zázvorovým máslem (nahřátým olejem). Precizní lakování či úprava nehtů dle přání - laky SpaRitual, CND Shellac™ nebo aplikace P.Shine. 

1h.45min.   1380,-

VIP Servis R.Oros 2h. 1790,- 

Luxury pedikúra 

Aromaterapeutická příprava prostředí vonnou mlhou, horká a voňavá lázeň nohou s čerstvými okvětními lístky růží, úprava nehtů a nehtového okolí, odstranění zrohovatělé kůže, kuřích ok a mozolů, odstranění kutikul, ruční šetrné vyhlazení jednorázovými brusnými plátýnky a doleštění chodidel peelingem s pískem z Bora Bora, Rhyolitem ze sopečného magmatu a marockým arganovým olejem - první masáž, zábal v nahřátém ručníku s detoxikační bahenní maskou, ošetření nehtů antimykotickým sérem + nanesení výživného nehtového olejíčku. Druhá uvolňující masáž chodidel a lýtek horkým olejem z masážní svíčky nebo zahřátým olejem.

Závěrečná péče luxusními másly a oleji. Komplexní výživa nehtů a precizní lakování SpaRitual laky či CND Shellac™ dle přání. Mužům leštíme nehty výživným voskem. Tato pedikúra je zaměřena na hluboký relaxační prožitek a uvolnění. Poskytneme Vám naprosté soukromí a klid pro nerušený odpočinek. Vychutnejte si tento luxusní lázeňský obřad - budete od nás odcházet jako znovuzrození! Vypněte mobil, uvolněte se! Zavřete oči, zakloňte hlavu, vnímejte vůně! Užijte si relax a rozmazlování Vašich nohou! Příjemnější pedikúru jste nikdy nezažili! 

Vhodné jako zážitkový dárek.

VIP Servis R.Oros 2h30min. 2190,-

CND Shellac™ precizní lakování nehtů na nohách

Tato příjemná procedura zahrnuje horkou lázeň nohou s přípravky SOTHYS pro jemné změkčení nadnehtové blanky a nehtů, přístrojové ošetření nehtového okolí - zadních a postranních nehtových valů, odstranění nehtové blanky, ostříhání, vyčištění a vytvarování volného okraje nehtu, příprava nehtové ploténky na aplikaci CND Shellac™, závěrečné ošetření a lehká uvolňující masáž pro lehké nohy. Odstraňování staré vrstvy Shellacu nebo odlakování je při každé další aplikaci pro naše klientky zdarma. Možnost rychlého přístrojového ošetření otlaků. Trvanlivost Shellacu na nohách: 6-8 týdnů. Ideální volba na léto, ale také pro ženy, které milují upravené nehty na nohách po celý rok.

80min. 990,-

Mezi další služby, které k pedikúře poskytujeme patří také:

Ošetření zarostlého nehtu: Sulci protektor, tamponáda 100-400,-/ks

Nehtová protetika - náhrada defektivního nebo chybějícího nehtu: dle rozsahu 100-600,-/ks

Snížení a úprava zbytnělých nehtů: dle rozsahu od 100,-/ks

Zbroušení mykotického nehtu - součást léčby plísně: od 100,-/ks