.

Pedikúra

Tato pečlivá pedikúra kombinuje mokrou a suchou péči, zahrnuje dokonalé opracování plosek nohou s dočištěním a opracováním podologickými frézkami (pokud je potřeba) a pečlivým ručním dohlazením jemnými brusnými plátýnky. Budete mít příjemný pocit odlehčených nohou, krásně hladká chodidla a dokonale upravené nehty.Classic pedikúra 

Horká a voňavá lázeň, úprava nehtů a nehtového okolí, ruční odstranění zrohovatělé kůže, kuřích ok a mozolů, odstranění a ošetření kutikul, šetrné ruční vyhlazení chodidel jednorázovými brusnými plátýnky, jemné dobroušení podologickými frézkami (pokud je potřeba), vyhlazení a doleštění chodidel cukrovým nebo pískovým peelingem - peelingová maska s uvolňující masáží, zábal s maskou v termálních botičkách, ošetření nehtů antimykotickým sérem + nanesení výživného nehtového olejíčku, leštění nehtů olejem do saténového lesku, závěrečné ošetření jasmínovým nebo zázvorovým máslem (nahřátým olejem).

1h.30min.  1150,-

Wellness pedikúra 

Nejoblíbenější volba našich klientů. Horká a voňavá lázeň, úprava nehtů a nehtového okolí, ruční odstranění zrohovatělé kůže, kuřích ok a mozolů, odstranění a ošetření kutikul, šetrné ruční vyhlazení chodidel jednorázovými brusnými plátýnky, jemné dobroušení podologickými frézkami (pokud je potřeba), vyhlazení a doleštění chodidel cukrovým nebo pískovým peelingem a peelingová maska s uvolňující masáží, zábal s maskou v termálních botičkách, ošetření nehtů antimykotickým sérem + nanesení výživného nehtového olejíčku, mužům leštění nehtů voskem do vysokého lesku, závěrečné ošetření chodidel jasmínovým nebo zázvorovým máslem (nahřátým olejem). Precizní lakování či úprava nehtů dle přání - laky SpaRitual, CND Shellac™ nebo aplikace P.Shine. 

1h.45min.   1350,-

VIP Servis R.Oros 2h. 1650 Kč

Luxury pedikúra 

Aromaterapeutická příprava prostředí vonnou mlhou, horká a voňavá lázeň nohou s čerstvými okvětními lístky růží, úprava nehtů a nehtového okolí, odstranění zrohovatělé kůže, kuřích ok a mozolů, odstranění kutikul, ruční šetrné vyhlazení jednorázovými brusnými plátýnky a doleštění chodidel peelingem s pískem z Bora Bora, Rhyolitem ze sopečného magmatu a marockým argonovým olejem - první masáž, zábal v nahřátém ručníku s detoxikační bahenní maskou, ošetření nehtů antimykotickým sérem + nanesení výživného nehtového olejíčku. Druhá uvolňující masáž chodidel a lýtek horkým olejem z masážní svíčky nebo zahřátým olejem.

Závěrečná péče luxusními másly a oleji. Komplexní výživa nehtů a precizní lakování SpaRitual laky či CND Shellac™ dle přání. Mužům leštíme nehty výživným voskem. Tato pedikúra je zaměřena na hluboký relaxační prožitek a uvolnění. Poskytneme Vám naprosté soukromí a klid pro nerušený odpočinek. Vychutnejte si tento luxusní lázeňský obřad - budete od nás odcházet jako znovuzrození! Vypněte mobil, uvolněte se! Zavřete oči, zakloňte hlavu, vnímejte vůně! Užijte si relax a rozmazlování Vašich nohou! Příjemnější pedikúru jste nikdy nezažili! 

Vhodné jako zážitkový dárek.

2h30min. 1650,-

VIP Servis R.Oros 2h30min. 1950 Kč

CND Shellac™ precizní lakování nehtů na nohách

Tato příjemná procedura zahrnuje horkou lázeň nohou s přípravky SpaRitual pro jemné změkčení nadnehtové blanky a nehtů, přístrojové ošetření nehtového okolí - zadních a postranních nehtových valů, odstranění nehtové blanky, ostříhání, vyčištění a vytvarování volného okraje nehtu, příprava nehtové ploténky na aplikaci CND Shellac™, závěrečné ošetření a lehká uvolňující masáž nahřátým olejem nebo krémy SpaRitual. Odstraňování staré vrstvy Shellacu nebo odlakování je při každé další aplikaci pro naše klientky zdarma. Možnost rychlého přístrojového ošetření otlaků. Trvanlivost Shellacu na nohách: 6-8 týdnů. Ideální volba na léto, ale také pro ženy, které milují upravené nehty na nohách po celý rok.

80min. 990,-

Mezi další služby, které k pedikúře poskytujeme patří také:

Ošetření zarostlého nehtu: Sulci protektor, tamponáž 100-400,-/ks

Nehtová protetika - náhrada defektivního nebo chybějícího nehtu: dle rozsahu 100-600,-/ks

Snížení a úprava zbytnělých nehtů: dle rozsahu od 100,-/ks

Zbroušení mykotického nehtu - součást léčby plísně: od 100,-/ks