.


Používáme revoluční systém PhiBright microneedling značky PhiAcademy Wien

Jedná se o novou generaci neinvazivní mezoterapie. 

Používá se k výraznému omlazení pokožky obličeje a těla. 


Co je mikrojehličkování?

Ošetření elektrickým mikrojehličkovacím perem, microneedling - neboli mikrojehličkování je inovativní neinvazivní ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem. Tato procedura je založena na samoregenerační schopnosti pokožky.

Čeho můžeme pomocí microneedlingu dosáhnout?

 • omlazení pokožky - zpomaluje proces stárnutí (obličej, oční okolí, krk, dekolt, hřbety rukou, apod.)
 • zlepšení pružnosti pokožky - zlepšuje elasticitu tvorbou vlastního kolagenu (dochází k vyhlazení jemných linií a vrásek, zmenšení pórů), dodává pleti potřebnou hydrataci
 • snížení hloubky velkých vrásek
 • zmírnění jizev - zlepšuje vzhled pokožky po akné, planých neštovicích, úrazech i plastických operacích
 • zmírnění pigmentací a hyperpigmentací
 • léčí rosaceu a kuperózu
 • celkově regeneruje pokožku po opalování, únavě, stresu
 • ošetření vlasové pokožky - prokrvuje a vyživuje vlasové folikuly a podporuje růst vlasů
 • viditelné zmírnění strií (sjednocení barevnosti s okolní pokožkou vlivem stimulace přirozeného melaninu)

Microneedling je moderní a tělu přirozená metoda, jak v pokožce vytvořit po 25. roku věku svůj vlastní kolagen s trvalými výsledky. Tento způsob ošetření navíc umožňuje ošetření i špatně dostupných partií - záhyby u nosu, oblast kolem očí, ošetření krku, dekoltu, hřbetu rukou, apod.

Podstatou mikrojehličkování je:

 • Přimět tělo ke stimulaci vlastního kolagenu a elastinu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásek, zvyšuje pružnost pokožky, zlepšuje vzhled jizev a dalších defektů pleti.
 • Hlubší aplikace kyseliny hyaluronové, kolagenu, kmenových buněk, a dalších vysoce koncentrovaných sér přímo na pokožku, které se drobnými kanálky (způsobenými mikrojehličkami) dostanou do hluboké vrstvy kůže bez nutnosti vpichu injekční jehlou.
 • Dlouhodobý proces tvorby kolagenu a elastinu (až 12 měsíců) uvnitř pleti a zároveň krátký proces zotavení vrchní vrstvy pokožky (24-72 hodin).

Je ošetření bolestivé?

Při ošetření se používá znecitlivující krém pro Váš dokonalý komfort při ošetření. Nedochází k poškození pokožky (epidermis). Ošetření je vhodné i pro velmi tenkou a citlivou pleť. Tělu vlastní podpora hojení a tvorba vlastního kolagenu a elastinu vede k celkovému omlazení, sjednocení barevnosti pleti, depigmentaci a to vše s trvalým efektem.
Vnitřní proces bude v pleti pokračovat v průběhu příštích čtyř měsíců až půl roku, kdy pokračuje tvorba nového kolagenu, výsledkem je celkově jemnější, hladší, pevnější a mladší pleť.

Kolik ošetření je potřeba?

Potřeba ošetření je individuální, závisí na celkovém stavu pokožky, věku, počtu a hloubce vrásek nebo jizev, na síle pokožky. Nejlepších výsledků je dosaženo při třech ošetřeních s odstupem 14 dnů až 3 týdnů. 

Udržovací ošetření je vhodné zopakovat 12 měsících.
Microneedling je tedy možné provádět tak často, jak je potřeba, je však nutné ponechat dostatečný čas pro dosažení optimálních a trvalých výsledků. Ošetření nepoškozuje pokožku, je neablativní, aktivní je pouze na povrchu pokožky, nepoškozuje kapiláry ani nervy. Pro urychlení výsledků je důležitá i správná následná domácí péče.

Kdy se microneedling neprovádí (kontraindikace)?

 • Pokud máte alergické reakce kůže (nutnost vyloučit i alergie na kovy)
 • Při akné v aktivní fázi
 • Při autoimunitním onemocnění
 • Při případné celkové léčbě některými přípravky
 • Před odjezdem na dovolenou, kde plánujete opalování


Používáme revoluční systém PhiBright


PhiBright je personalizované ošetření  každé pleti přímo "na míru". PhiBright jsou špičková séra farmaceutické kvality renomované rakouské značky PhiAcademy.

Klientovi je namíchán speciální koktejl sér dle jeho typu a stavu pleti a zároveň dle různých kožních problémů jako je akné, jizvy, tmavé kruhy, hyperpigmentace. Tato technika se používá také k odstranění strií a zatažení pórů. 

PhiBright séra obsahují speciální komplex Brightenyl, jehož hlavní aktivní složka diglukosylgalová kyselina představuje nejmodernější generaci látek, které jsou aktivovány působením bakteriální mikroflóry na kůži.

Tento komplex obnovuje rovnoměrný a dokonalý tón pleti blokováním procesu melatogeneze (tvorba melaninu) na několika úrovních, čímž se kontroluje tmavnutí kůže a snižuje hyperpigmentace (porucha tvorby nebo distribuce pigmentu). Chrání také pokožku, má zklidňující účinek a eliminuje zarudnutí. Aktivní komplex extraktu z Africké břízy (Anogeissus leiocarpa) kromě antioxidačního účinku pomáhá vitamínu C proniknout do fibroplastů - místa tvorby kolagenu. Zároveň je do pleti aplikována kyselina hyaluronová v různých koncentracích, kmenové buňky, aminokyseliny, vitamíny, minerály a léčivé roztoky. Díky microneedlingu se vstřebá až o 80% větší množství aktivních látek než při běžné povrchové aplikaci.

PhiBright dosahuje svého účinku zcela přirozeným způsobem a hloubkovou cestou obohacuje pokožku o cenné živiny. Výsledky ošetření jsou srovnatelné s lékařským hloubkovým chemickým peelingem, laserovým ošetřením nebo obroušením pokožky.

Péče po ošetření 

Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění. Tento efekt vymizí v průběhu 24-48 hodin. Po tuto dobu je nutné na pleť aplikovat pouze personalizované hydratačně - regenerační sérum, které po ošetření obdržíte s sebou domů. Make-up doporučujeme používat nejdříve až po 48 hodinách. 


Ceník PhiBright microneedling ošetření

Partie: cena za 1, 2 a balíček 3 ošetření

Obličej: 3200/ 5600/ 7800 Kč

Krk: 1900/ 3100/ 4200 Kč
Dekolt: 2000/ 3300/ 4500 Kč
Ruce: 1900/ 3100/ 4200 Kč 

Phi Ion - plasmové pero

Phi-Ion pero používá plazmové skupenství.

Princip zahrnuje ionizaci plynů z atmosférického vzduchu k vytvoření mikro elektrických výbojů, které způsobují sublimaci nadměrné - prohlubující se nebo pokleslé povrchové vrstvy pokožky.

Phi-ionové ošetření je založeno na vytvoření řady milimetrových bodů v blízkosti síťových linek, což způsobuje okamžité kontrakce a utahování kožních vláken tak, že vytváří: zvedání, remodelování a omlazení pokožky na obličeji i těle.

 • nechirurgická blefaroplastika (korekce spadlých očních víček)
 • nechirurgický lifting krku
 • lifting hlubokých a mimických vrásek
 • odstranění jizev, odstranění zajizvení po akné
 • odstranění hyperpigmentací
 • odstranění benigních lézí na kůži (keratóza, papilomy, bradavice, fibromy, mílie)

Výhodou této techniky je výjimečná přesnost, může být použita k léčbě určitých oblastí bez poškození okolní tkáně.

Po uplynutí jednoho měsíce vidíme konečný výsledek ošetření.

Další sezení lze provádět nejdříve po 4 měsících.

Na dosažení požadovaného efektu stačí ale nejčastěji pouze jedno ošetření.


Ceník Phi Ion ošetření

Horní víčka 5500 Kč

Spodní víčka 4600 Kč

Vrásky okolo očí 2500 Kč

Vrásky na čele 3500 Kč

Nosoretní rýhy 2000 Kč

Rty 1500 Kč

Glabela / mračivka 1500 Kč

Břicho a ostatní partie těla 6000 - 15 000 Kč